paylastr

Tam Versiyon: Vertigo - 1958 - 1080p - Gizem - Romans - Gerilim
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: vertigomovie_restorat0aj2r.jpg]
Vertigo, Hitchcock’un teknik ve işlediği konu itibariyle sinema tarihinin en önemli yapıtlarından biri olarak kabul edilir. Bir suçluyu kovalarken çatıdan düşen ortağını kurtaramayan dedektif Scottie Ferguson’da, bu olayın ardından yükseklik korkusu başgösterir. “Vertigo” hastalığına dönüşen bu korku nedeniyle mesleğini bırakıp emekli olan dedektir, eski bir arkadaşı tarafından, ruhsal sağlığından şüphe ettiği karısı Madeleine’ni izlemesi için kiralanır. Scottie de kadını daha yakından izledikçe bir şeylerin yolunda gitmediğini fark eder; dahası kadının intihara meyilli olduğunu görür. Artık işleri yoluna koymak için uzaktan takip etmek yetersiz kalacak, Scottie’yi kendi korkularıyla da yüzleşeceği bir mücadelenin içerisine sürükleyecektir.
Yönetmen : Alfred Hitchcock
Oyuncular: James Stewart, Kim Novak, Barbara Bel Geddes
Tür : Gizem, Romans, Gerilim
Ülke : Abd
Dil : İngilizce
Altyazı : Türkçe, İngilizce, [Birçok Avrupa Dili]
IMDb Puanı : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Boyut : 12.98 GB
Kalite : 1080p
[Resim: zzzzwajy7.jpg]


Link : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


Şifre : paylastr.net