paylastr

Tam Versiyon: The Warlords - 2007 - Divx - Aksiyon - Dram - Tarih
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: 91tq5jjidtl._sl1500_dfj1m.jpg]
Taiping İsyanı sırasında 1860'lı yıllarda Çin'de geçen hikaye, Ma Xinyi'nin 1870'deki suikastına dayanıyor. Sadık Genel General Qingyun, Qing karşıtı isyancılarla savaşın tek kurtulanı. Sakinleri hayatta kalmak için haydutluğa karışan açlık çeken bir köyle karşılaşır ve çekici Liansheng tarafından tekrar sağlığına kavuşturulur. Gücünü yeniden kazanmasıyla Qingyun, köy yetenekli haydut liderlerinden Jiang Wuyang'ı dövüş yetenekleriyle etkiledi. Wuyang, Liansheng'in kocası Zhao Erhu ve Qingyun'un baskınlarında onlara yardım etmeye başladığı "büyük kardeşi" ile tanıştı. Qingyun, iki yeni yoldaşını asilerle savaşıp kendi halkını beslemek için sadık bir ordu birimi kurmaya ikna etti. Üç adam kan yemin etti. Çarpıcı askeri başarıları, iktidardaki güçleri etkiliyor, ancak Qingyun'in etkisi artmaya başladığında, yakında ondan korkuyorlar. Siyasi ve duygusal riskler test edilecek ve kan kardeşler arasında farklılıklara yol açacaktır.
Yönetmen : Peter Ho-sun Chan
Oyuncular: Jet Li, Andy Lau, Takeshi Kaneshiro
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
Ülke : Hong Kong, Çin, İngiliz Virgin Adaları
Dil : Türkçe
Altyazı : Yok
IMDb Puanı : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Boyut : 0.7 GB
Kalite : Divx
[Resim: adsz3pkf6.jpg]
Link : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Şifre : paylastr.net